עברית English
 
פרופיל משרד איל ויצמן ביקורת ובקרה בע''מ (EWC Audit

משרד EWC Audit הינו משרד רו"ח המתמחה במתן שירותים בתחום הבקרה הארגונית, הכוללים בעיקר ביקורת פנימית, ביקורת מערכות מידע, יישום SOX (אמריקאי וישראלי), ביקורת תמלוגים ושירותי ציות ארגוני. המשרד משלב את היתרונות של משרד לא גדול  (שירות אישי, יעיל ומהיר של עובדים בכירים ומנוסים), עם ניסיון של משרד גדול בחברות מובילות במשק הישראלי. המשרד כולל כעשרה עובדים בעלי הכשרה כרואי חשבון, כלכלנים ומנתחי מערכות.
בעליו של המשרד, מר איל ויצמן הינו רו"ח, מבקר מערכות מידע מוסמך (
CISA), ובעל תואר שני במשפטים. לאיל ניסיון של כעשרים שנים בתחום הביקורת הפנימית וביקורת מערכות מידע, ומשמש כמבקר פנימי במספר ארגונים, ובהם חברות בינ"ל הנסחרות בבורסה בתל-אביב ובבורסות בחו"ל, חברות ציבוריות, מלכרים וחברות פרטיות. חלק משירותי המשרד מוענקים למבקרים פנימיים של ארגונים, כגון: אמדוקס, מקורות, מגדל ועוד. 
בנוסף לניסיון בתחום הביקורת הפנימית, יש למשרד ניסיון מעשי רב בתחום ביקורת מערכות מידע. לדעתנו, שילוב הניסיון בביקורת פנימית ובביקורת מערכות מידע, כמו גם בפיתוח ובניהול מערכות מידע, מעניק לביקורת ערך מוסף, שהינו לתועלת הארגון.
משרדנו עוסק בתחום שירותי ה-
SOX (סעיף 404) החל משנת 2004, שנת יישומו של החוק, ובתחום שירותי ה-ISOX לחברות הנסחרות בבורסה בתל-אביב. במתן שירותי ה-SOX המשרד משלב את התמחות עובדיו בתחומי החשבונאות, הביקורת הפנימית ומערכות המידע, שמאפשרים יכולות ניתוח של התהליכים החשבונאיים והאופרטיביים, איתור בעיות בקרה בתהליכים ידניים וממכונים, ומתן המלצות אפקטיביות לשיפור מנגנוני הבקרה הפנימית.
משרדנו מתמחה בביקורות בנושא תשלומי תמלוגים. כחלק מביקורות אלו אנו נשלחים על ידי לקוחותינו לביצוע בדיקות אצל לקוחותיהם במטרה לאמת את דיווחי התמלוגים שהתקבלו. מדובר בחברות בכל רחבי העולם.
המשרד משמש כנציגה של חברת
Global Compliance Services (GCS), חברה אמריקאית המתמחה במתן שירותים בתחום הציות הארגוני. אחד הפתרונות המוצעים על ידי החברה הינו Hotline שהינו מערכת טלפונית ואינטרנטית לדיווח, מעקב וניהול ארועים ארגוניים, כגון: פגיעה בקוד האתי (כולל מעילות והונאות), הטרדות מיניות ועוד.

 
 

ביקורת, ביקורת-פנימית, ציות-ארגוני-אכיפה, SOX, ISOX, ביקורת-IT, ביקורת-תמלוגים, ממשל-תאגידי, ביקורת-מערכות-מידע, ייעוץ, ניהול-סיכונים, סוקס, גושן,404, איל-ויצמן, רואי-חשבון